Navigation
Odour Digestor

Ekologická zmes enzýmov rozkladá všetky zostatky moču a ďalšie organické látky, ktoré sú príčinou zápachu po domácich zvieratách. Ideálny je na použitie v toaletách a všade kde zostávajú zostatky organických látok a spôsobujú zápach. Taktiež odstraňuje plesne a zabraňuje ich vzniku.

Výhody použitia: odstraňuje zápach, je celkom zdravotne nezávadný, netoxický a šetrný k životnému prostrediu. Na rozdiel od chemikálii je celkom bez zápachu, preto je vhodný na ošetrenie bytových priestorov, reštaurácii, kuchýň atď. Pôsobí dlhodobo a zabraňuje aj opätovnému výskytu plesní až do 1 roka pri dodržaní návodu. Je vhodný aj na aplikáciu na rôzne textílie (sedačky, koberce.....)

Dávkovanie: Spotreba je závislá na druhu a intenzite plesni. K ošetreniu 100m2 postačí max 3 litre. Aplikuje sa rozprašovačom v rozriedenom stave na všetky vlhké miesta a ich okolia do 20 cm. Nechať 24 hodín pôsobiť potom mechanicky odstrániť (kartač...). Pri odstraňovaní by pleseň mala byť suchá a nemala by sa rozmazávať. To je dôkazom, že je mŕtva. Pred vymaľovaním stien je potrebné previesť druhý nástrek. Takto ošetrená plocha Vám vydrží až rok.

Bezpečnostné pokyny: pri náhodnom použití môže u citlivých jedincov vyvolať alergickú reakciu a drobné podráždenie kože. Pri zasiahnutí oči, úst a krku vypláchnite vodou. Pri dlhom kontakte s kožou umyť vodou. V prípade alergickej reakcie doporučujeme navštíviť lekára.

Skladovanie: v suchu do 30 °C mimo dosahu detí.

Spotrebujte: do 18 mesiacov od dátumu výroby

Testované: VÚV T.G.M. Praha

Registrované: Min. zdrav. ČR č.j. HEM – 3246 – 5.2.98/4049

Výrobca: Sanbien s.r.o. Nádraží 19, 150 00 Praha, Česka republika

Distribútor: Mivin Cukrovarská 15/23, 075 01 Trebišov, Slovenska republika

                 www.mivin.eu, t.č. 056 672 60 10, email: obchod@mivin.eu